Team

Met plezier stellen we u voor aan het team van Het DOK. De juffen en meesters staan elke dag voor uw kind klaar om te luisteren naar hun verhalen en onderwijs te verzorgen. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen. Hieronder worden de teamleden en de groepsindeling vermeld.



Directie
Directeur                      Carin Robles   
Adjunct-directeur        Ilona Ellen
Intern begeleider         Els Hannaart   groep 1 t/m 4
                                     Anita Witteman groep 5 t/m 8 
Gymleerkracht             Rémon van Miltenburg
Administratie                Edwin Lepelaar en Floor Doing

Onderbouwunit
Groep 1/2A Duwboot:   Roos van Duijn
                                       ma t/m vr
Groep 1/2B Loodsboot: Jill Otte
                                      ma t/m vr
Groep 1/2C Sleepboot: Debbie Hachmang
                                      ma t/m vr
Groep 1/2D Hekboot:    Simone Kraijenoord
                                      ma t/m vr
Groep 1/2E Waterboot: Michelle Loos en Mara de Waard
                                      ma, di, woe          woe, do, vr

Middenbouwunit
Groep 3A Volschip:       Samara Warmerdam
                                      ma t/m vr
Groep 3B Driedekker:   Fleur van Deelen en Gwen Lloyd
                                      ma, di                        woe, do, vr
Groep 4A Galjoen:        Kimberly Vermeulen en Marco Schoonheijt
                                      ma, di, woe, do              vr
Groep 4B Fluitschip:     Debbie van Zelm en Rémon van Miltenburg
                                      ma, di, woe              do, vr
Leraarondersteuner:     Elvira van Dalfsen     

Bovenbouwunit
Groep 5A Spiegelschip: Monica van Bakkum
                                       ma t/m vr
Groep 5B Punter:           Lenneke Scholtes en Marco Schoonheijt
                                       di t/m vr                      ma
Groep 6A Pakketboot:   Mariska van Zegveld en Miranda Cardinaal
                                       ma, di, woe                    do, vr
Groep 6B Fregat:           Laura van Zuijlen en Miranda Cardinaal
                                       di t/m vr                     ma
Groep 7: Barkas:            Peter Witteman en Esther Loos
                                       ma t/m vr
Groep 8: Pinas:              Jordi Witteman en Esther Loos
                                       ma t/m vr